KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13385209
nr 1338 5209
Hans Johansson, blomsterstilleben. Signerad. Olja på pannå, 54x45 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 27 juli 2020
kl 21:05:31
150 kr
600 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr
1.000 kr
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr